Wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » BLOG

BLOG


alt


Styl rustykalny - wesele bliskie naturze...

Styl rustykalny od lat jest jednym z najpopularniejszych stylów, w którym organizowane są wesela. Nawiązuje on do staropolskiej tradycji wiejskiego wesela. Czerpie z natury, dlatego znajdzie swoich zwolenników wśród osób, dla których ważna jest przyroda i dbanie o środowisko. 
Najważniejszym surowcem stylu rustykalnego jest drewno, najlepiej w stanie jak najbardziej naturalnym. Królują tutaj grawerowane plastry drewna, dekoracje z drewna, wikliny, sznurka, wykonywane ręcznie, wszelkie motywy roślinne i leśne. 
Ważna dla tego stylu jest kolorystyka - również stonowana, naturalna. Królują w niej beże i brązy, stąd praktycznie każdy oferowany w naszym sklepie produkt można zamówić w tak wielu odcieniach bejcy. Bejca nadaje dekoracji dowolny koloryt, jednocześnie nie zakrywając charakterystycznych dla drewna słojów <3 
Łatwo można poddać się wrażeniu, że jest to sposób na dekoracje małym kosztem. Niestety, drewno jako jeden z najbardziej popularnych surowców, wcale nie należy do tanich. Szczególnie dekoracje wykonywane ręcznie zazwyczaj są dość kosztowne. Styl rustykalny daje jednak szansę osobom plastycznie uzdolnionym, aby , małym nakładem środków, wykonać dekoracje samodzielnie.
Kilka przykładowych dekoracji w stylu rustykalnym prezentujemy na przykładzie wystroju naszej nowo otwartej pracowni w Słupsku. Drewniane ścianki dekoracyjne, parawany, drewniane koła dekoracyjne na ściankę, tablice i tabliczki oczepinowe, a nawet drewniane, fornirowane pocztówki - to wszystko oferujemy Państwu w naszym sklepie - od ręki lub - w wersji personalizowanej - na zamówienie. 

 

alt

Produkty personalizowane - zapraszamy do kontaktu!

W naszej stałej ofercie znajduje się kilkaset produktów, których pomysłodawcami są głównie nasi klienci - praktycznie każdy z oferowanych produktów początkowo został wykonany na indywidualne zamówienie <3 Oprócz tego, na potrzeby rynku ślubno - weselnego, wykonaliśmy setki dekoracji zindywidualizowanych! 
Największym zainteresowaniem Młodych Par cieszą się koła z imionami lub inicjałami. Wasze imiona, inicjały lub ważną dla Was sentencję możemy wpisać praktycznie w dowolny kształt - serce, serce geometryczne, pięciokąt, sześciokąt lub po prostu napis - co tylko sobie zażyczysz! Ogromnym zainteresowaniem cieszą się również toppery na indywidualne zamówienie - większość Par Młodych chce, aby topper zobrazował ich wspólne zainteresowanie, okoliczności pierwszego spotkania lub inny ważny dla zakochanych motyw. Ważną pozycję, wśród dekoracji personalizowanych, zajmują podziękowania. Każda Młoda Para marzy, aby ich podziękowania - dla gości, świadków - a przede wszystkim - rodziców miały indywidualny charakter, podkreślając bliskość wzajemnej relacji. Kolejnym, niezbędnym zakupem, który warto spersonalizować, jest księga gości - na zamówienie wykonujemy przepiękne, ozdobne księgi gości z ankietami. 
Personalizacja może dotyczyć praktycznie każdego produktu - drewnianych, grawerowanych zaproszeń z indywidualnym tekstem i dekorem, pudełek na koperty, szkatułek na obrączki z datą ślubu, tablic powitalnych oraz na plan stołów z imionami Młodej Pary... 
Jeżeli jesteście zainteresowani zamówieniem dekoracji personalizowanych - serdecznie zapraszamy do kontaktu!

alt

Rekwizyty do sesji fotograficznych, elementy wystroju wnętrz

W oczekiwaniu na odmrożenie naszych ulubionych wesel <3, wzbogaciliśmy swoją ofertę o najbardziej popularne rekwizyty do sesji fotograficznych. W ofercie znajdziecie dwa rodzaje drewnianych, ręcznie wykonywanych, solidnych drabinek, girlandy, drewniane gadżety do zdjęć oraz tabliczki i napisy świąteczne. Wszystkie dekoracje dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych - wspaniale sprawdzą się w każdej scenerii. Zapraszamy również fotografów, dekoratorów oraz miłośników fotografii do składania zamówień na indywidualne rekwizyty i dekoracje, wykonane z drewna i pleksi. Mamy nadzieję, że nasze dekoracje i rekwizyty wzbogacą niejedną profesjonalną sesję fotograficzną!
 

alt


Ostatnio w naszej ofercie pojawiły się plastry drewniane, grawerowane.

Obecnie posiadamy na stanie krążki dębowe, suche, o średnicy około 30 cm i grubości około 3 cm. Istnieje również możliwość wykonania dowolnego grawera na materiale, który Państwo do nas dostarczycie - kurierem lub osobiście. Właśnie taki przykład widać na załączonym zdjęciu, gdzie grawer jest wykonany na plastrach dębowych. Plastry ze zdjęcia są świeże, niewysuszone, także bardzo możliwe jest powstanie naturalnych pęknięć w procesie wysychania drewna. Przy wyborze plastrów warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Przede wszystkim wilgotność materiału - powinien być wysuszony. Warto również wybrać plastry o jak najbardziej równej i gładkiej powierzchni. Zapraszamy do kontaktu w sprawie tej wyjątkowej usługi :) 


Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki
Brak artykułów ...
Przejdź do strony głównej
Copyright © ARTWOOD ŁUKASZ JASKÓLSKI - Wszelkie prawa zastrzeżone. - Realizacja: TechnikaReklamy.pl
{}