Wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie

O firmie

Firma została założona w marcu 2018 roku.
 

ArtWood to realizacja naszego wielkiego marzenia jako pary – obecnie już małżeństwa – o połączeniu pasji z pracą, stworzenia swojego idealnego miejsca pracy według własnych standardów. W realizacji bardzo pomocne było dofinansowanie, z którego udało nam się skorzystać. *
 

Początkowym zamysłem było tworzenie akcesoriów drewnianych oraz świadczenie usług cięcia i grawerowania laserem. Szybko odnaleźliśmy się na rynku dekoracji okolicznościowych, głównie ślubno – weselnych.
 

Branża ślubna jest dla nas idealna – wymagający klienci oraz ścisłe terminy realizacji motywują do efektywnej pracy, stale zmieniające się trendy nie pozwalają się nudzić, a pomysłów zawsze jest więcej niż czasu na ich wykonanie!
 

Na potrzeby klientów z branży ślubnej wykonaliśmy setki dekoracji, głównie z drewna oraz pleksi. Wszystkie produkty, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie, powstały na indywidualne zamówienie klienta. Można więc powiedzieć, że to klienci są współtwórcami naszej oferty <3
 

Doceniamy również inspirującą współpracę z dekoratorkami oraz florystkami, które mogą u nas liczyć na atrakcyjne rabaty oraz wzajemną promocję!
 

W październiku 2019 roku, szukając dróg na rozwinięcie działalności, rozpoczęliśmy produkcję mebli. Obecnie wykonujemy: zabudowy kuchenne, szafy, garderoby, regały, komody, stoliki kawowe, biurka, wyposażenie biur, meble i akcesoria dla zwierząt.
 

Wejście na rynek meblowy pozwoliło nam przetrwać trudny okres pandemii Covid 19, kiedy to branża ślubno – weselna była całkowicie zawieszona. W ten sposób wyłonił się w naszej firmie drugi, równie inspirujący i motywujący do ciągłego rozwoju, dział.
 

Aby spełnić Państwa potrzeby i wymagania używamy najwyższej jakości materiałów. Do naszych produktów wykorzystujemy tylko specjalnie wyselekcjonowane gatunki drewna krajowego, europejskiego jak i egzotycznego w najwyższej klasie jakościowej. Meble wykonujemy z płyt meblowych, drewna oraz sklejki. Do naszych realizacji używamy, obecnie bardzo modnej, również żywicy epoksydowej. Realizowane projekty wyposażamy w najwyższej klasy okucia renomowanych firm. Dla klientów meblowych mamy dedykowany adres mailowy: kontakt@artwoodmeble.pl. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej pracowni oraz do kontaktu telefonicznego!
 

Kolejnym krokiem w naszym rozwoju było utworzenie – we wrześniu 2020 roku – sklepu internetowego www.artwoodwesele.pl, w którym klient może zamówić pakiet dekoracji ślubno – weselnych, z krótkim terminem realizacji, przy możliwości maksymalnego dostosowania produktu do swoich potrzeb oraz stylu , w którym odbędzie się uroczystość.
 

Zarówno przy realizacji dekoracji, jak i projektów meblowych, proponujemy kompleksową obsługę klienta: przygotowanie projektu od podstaw, szczegółowe doradztwo, konsultacje.

 

* Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".  Operacja mająca na celu "Stworzenie nowego przedsiębiorstwa zajmującego się usługami wycinania i grawerowania przy użyciu lasera CO2 oraz sprzedażą luksusowych produktów wykonanych z drewna" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność".  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


Przejdź do strony głównej
Copyright © ARTWOOD ŁUKASZ JASKÓLSKI - Wszelkie prawa zastrzeżone. - Realizacja: TechnikaReklamy.pl
{}