Wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

Zasady wysyłki towarów 

  1. Zamówione towary są dostarczane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Jeżeli miałoby nastąpić odstępstwo od tej zasady, będzie ono wyraźnie zaznaczone na stronie Sklepu.
  2. Czas wysyłki towarów jest oznaczony na stronach Sklepu i wynosi 120 godzin. Sprzedawca dołoży wszelkich starań, aby dostawa towaru nastąpiła w czasie podanym w karcie produktu w Sklepie. W przypadku niemożliwości dostawy towaru w wyżej wymienionym czasie, Kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany przez Operatora Sklepu. Maksymalny czas potwierdzenia dostawy wynosi 120 godzin następujących po sobie dni roboczych.
  3. Dostawa towaru realizowana jest ubezpieczoną przesyłką we współpracy z wybraną przez Sprzedawcę firmą kurierską. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość zmiany firmy kurierskiej, także po zawarciu umowy z Kupującym.
  4. Kupujący może również odebrać zamówiony towar osobiście w siedzibie Sprzedawcy. W przypadku odbioru osobistego Kupujący nie ponosi kosztów dowozu towaru.
  5. Koszt dostawy towaru w przypadku wyboru płatności za pobraniem w całości pokrywa Kupujący.
  6. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia towaru w czasie późniejszym należy postępować zgodnie z procedurą reklamacyjną opisaną w § 6 niniejszego regulaminu pt. „Reklamacje i zwroty”.
  7. Koszt dostawy towaru przez kuriera jest uzależniony od objętości towarów i widoczny jest przy każdym z towarów. Koszt dostawy jest wiążący w momencie składania zamówienia.
  8. W momencie przyjęcia towaru Kupujący zobowiązany jest potwierdzić jego odbiór. Od tej pory towar staje się własnością Kupującego.

Przejdź do strony głównej
Copyright © ARTWOOD ŁUKASZ JASKÓLSKI - Wszelkie prawa zastrzeżone. - Realizacja: TechnikaReklamy.pl
{}